EZ-Indi digitale dieptemaatset 0-550 mm - iGaging

De iGaging EZ-Indi digitale dieptemaatset combineert een digitale indicator met een basis van 4" en een set verlengstangen. Zo meet je diepte, hoogte en stappen van 0 tot 22" (550 mm) met een resolutie van 0,01 mm. De indicator leest af in mm, decimale inches en breuken tot 1/128" en meet absoluut of incrementeel. Met vier meetpunten en zes verlengstangen in een opbergkoffer heb je een complete set voor meetwerk in de werkplaats.

  • Digitale indicator met 0-1" (25 mm) slag, tot 22" (550 mm) met verlengstangen

  • Resolutie 0,01 mm, 0,0005" en 1/128"

  • Nauwkeurigheid ±0,03 mm (±0,001"), herhaalbaarheid 0,01 mm

  • Absolute en incrementele meting, automatische uitschakeling

  • Basis van 4" met twee schroefposities voor de indicator

  • Verlengstangen van 1", 2", 3", 4", 5" en 6" inbegrepen

  • Vier meetpunten: kogel, punt, 1,26" punt en 1,26" spindel

€129,95

Of betaal in 3 termijnen via IN3

Lage verzendkosten

Goed verpakt verzonden

Veilig betalen

30 Dagen retour beleid

Voorraad:
1000 items

EZ-Indi digitale dieptemaatset 0-550 mm - iGaging

Een schuifmaat heeft wel een diepte-pen, maar die is smal en komt niet altijd recht op een vlak te staan. Voor betrouwbare dieptemetingen wil je een brede basis die vlak op het werkstuk ligt, met een meetstift die er haaks onder zit. Dat is precies wat deze set van iGaging is.

Hoe de set werkt

De digitale EZ-Indi indicator schroef je in de basis van 4". Die basis leg je vlak op het oppervlak, waarna de meetstift naar beneden de diepte in meet. De indicator zelf heeft een slag van 0-1" (25 mm). Voor diepere metingen zet je er een of meer verlengstangen tussen, van 1" tot 6". Daarmee kom je tot 22" (550 mm). De basis heeft twee schroefposities, zodat je de indicator in het midden of meer naar de rand kunt plaatsen.

Met de vier meetpunten pas je de set aan het werk aan. Een kogel voor ronde of holle vlakken, een punt voor smalle gaten, en een lange punt en spindel van 1,26" voor plekken waar je verder moet reiken.

Waar je hem voor gebruikt

  • Diepte van gaten, uitsparingen en sleuven meten

  • Hoogteverschil en stappen tussen twee vlakken bepalen

  • Vlakheid controleren door de basis over een oppervlak te schuiven

  • Diepten meten bij werk aan kolf, chassis of onderdelen in de werkplaats

Indicator en aflezing

De indicator leest af in decimale inches, millimeters en breuken tot 1/128". Met absolute meting meet je vanaf een vast nulpunt, met incrementele meting zet je de nul op elk gewenst punt en meet je het verschil. Leg de basis bijvoorbeeld op een referentievlak, zet de nul en meet daarna de stap of uitsparing. De resolutie is 0,0005" (0,01 mm), de nauwkeurigheid volgens iGaging ±0,001" (±0,03 mm). De indicator schakelt zichzelf uit en werkt op een CR2032 batterij, die is inbegrepen. De indicator heeft een schacht van 3/8" en een #4-48 draad voor de meetpunten.

Voor het meten van halswanddikte is een micrometer de juiste keuze, zoals de iGaging EZ Data buismicrometer.

Specificaties

  • Type: digitale dieptemaatset met indicator, basis en verlengstangen

  • Merk: iGaging

  • Artikelnummer: 400-D69

  • Slag indicator: 0-1" (0-25 mm)

  • Meetbereik met verlengstangen: 0-22" (0-550 mm)

  • Resolutie: 0,0005", 0,01 mm, 1/128"

  • Nauwkeurigheid: ±0,001" (±0,03 mm)

  • Herhaalbaarheid: 0,0005" (0,01 mm)

  • Functies: absolute en incrementele meting, automatische uitschakeling

  • Basis: 4" met twee schroefposities

  • Verlengstangen: 1", 2", 3", 4", 5" en 6"

  • Meetpunten: kogel, punt, 1,26" punt, 1,26" spindel

  • Schacht: 3/8", draad meetpunten #4-48

  • Batterij: 3V CR2032, inbegrepen

  • Inbegrepen: indicator, basis, verlengstangen, meetpunten, opbergkoffer

Twijfel je of deze set geschikt is voor jouw meetwerk? Neem contact met ons op, we sleutelen zelf en denken graag met je mee. Bekijk ook ons andere meetgereedschap voor het complete overzicht.

EZ-Indi digitale dieptemaatset 0-550 mm - iGaging heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
EZ-Indi digitale dieptemaatset 0-550 mm - iGaging

Meest recente reviews

•
Alternatieve artikelen: