Turbo Sonic 2500 ultrasone hulzenreiniger - Lyman

De Lyman Turbo Sonic 2500 reinigt hulzen van binnen en buiten in minder dan 10 minuten via ultrasone cavitatie. De verwarmde roestvrij stalen tank en een meegeleverde kunststof mand maken het mogelijk om tot 900 9mm-hulzen of 250 .308 Win.-hulzen per lading te verwerken, inclusief de primerpockets, zonder dat je ze hoeft te demonteren of handmatig te schrobben.

  • Reinigt hulzen van binnen en buiten in minder dan 10 minuten, inclusief primerpockets
  • Capaciteit: 900 9mm-hulzen, 400 .223-hulzen of 250 .308 Win.-hulzen per lading
  • Verwarmde tank tot 65°C voor optimaal reinigingsresultaat
  • 5 instelbare tijdprogramma's (90, 180, 280, 380 en 480 seconden)
  • Roestvrij stalen tank (SUS304), kunststof mand krasvrij voor hulzen
  • 230V Europees model (artikelnr. 7631702), geschikt voor stopcontacten in Nederland en België
229,95

Of betaal in 3 termijnen via IN3

Lage verzendkosten

Goed verpakt verzonden

Veilig betalen

30 Dagen retour beleid

Hop.nl klantbeoordelingen
Voorraad:
100000 items

Turbo Sonic 2500 ultrasone hulzenreiniger - Lyman

Droogtrommelreinigen werkt, maar het reinigt de buitenkant van de huls, niet de binnenkant. Vuil, koolstof en primerresidu in de primerpocket blijven achter. De Lyman Turbo Sonic 2500 werkt anders. Ultrasone golven van 42.000 Hz creëren microscopisch kleine belletjes in de vloeistof die imploderen bij contact met het metaal, een proces dat cavitatie heet. Die implosies lossen vuil letterlijk los van het oppervlak, ook diep in de primerpocket en langs de binnenwand van de huls, zonder dat je iets hoeft te demonteren of te schrobben.

Verwarmde tank met 5 tijdprogramma's

De roestvrij stalen tank heeft een inhoud van 2.500 ml en warmt op tot 65°C via de ingebouwde verwarmer. Warm water versterkt het reinigingseffect aanzienlijk: vetten en koolstofaanslag lossen sneller op. De digitale timer heeft vijf standen: 90, 180, 280, 380 en 480 seconden. De 90-secondenstand werkt handig als naspoelcyclus met schoon water na de reinigingscyclus. Druk je op OFF, dan pauzeert de cyclus alleen; volledig uitschakelen doe je door de stekker eruit te trekken.

Capaciteit en gebruik

Per lading verwerk je 900 hulzen van 9mm, 400 van .223 Rem of 250 van .308 Win. Voor het beste resultaat laad je de hulzen in de mand buiten de tank, laat je de mand langzaam in de vloeistof zakken en schud je licht om luchtbellen in de hulzen los te maken. Gebruik je de verwarmer, vergeet dan niet dat het water heet is als je de mand eruit haalt. Kantel de mand boven de tank om overtollige vloeistof uit de hulzen te laten lopen voordat je hem op een absorberende ondergrond zet.

Reinigingsvloeistof

Lyman levert twee aparte reinigingsvloeistoffen voor deze reiniger: één specifiek voor messing, koper en brons (ook geschikt voor goudkleurige sieraden), en één voor stalen en geanodiseerde aluminium wapenonderdelen. De hulsenvloeistof werkt niet op aluminium of gewoon staal; de onderdelen vloeistof niet op ongeanodiseerd aluminium of zilveren voorwerpen. Meng de vloeistoffen nooit met andere reinigingsmiddelen. Bij een nieuwe lading hulzen met verse vloeistof: verwarm eerst 5 minuten zonder hulzen om opgeloste gassen uit de vloeistof te verwijderen, zodat de ultrasoongolven hun volle kracht kunnen ontplooien.

Na het reinigen kun je de hulzen snel drogen in de Hulzendroger Platinum Series - Frankford of de Sirocco hulzendroger - Shooting Technology. Schutters die liever nat polijsten met media kunnen terecht bij de Hulzencentrifuge Wet/Dry - Frankford. Zie ook de Hulzenreiniger Case Cleaner - BoreTech als alternatieve reinigingsvloeistof.

Specificaties

• Merk: Lyman

• Model: Turbo Sonic 2500

• Artikelnummer: 7631702 (230V)

• Spanning: AC 220-240V, 50-60 Hz

• Vermogen: 160 Watt

• Ultrasone frequentie: 42.000 Hz

• Tankinhoud: 2.500 ml (max. vulniveau 2.100 ml, min. 600 ml)

• Tankmateriaal: roestvrij staal SUS304

• Tankafmetingen: 250 x 150 x 80 mm (9,84 x 5,90 x 3,15 inch)

• Behuizing: ABS kunststof

• Verwarmer: tot 65°C (ca. 20-30 minuten opwarmtijd)

• Timer: 5 standen (90 / 180 / 280 / 380 / 480 seconden)

• Capaciteit: 900x 9mm / 400x .223 Rem / 250x .308 Win.

• Netto gewicht: 2,5 kg

• Bruto gewicht: 3,0 kg

• Meegeleverd: kunststof mand

• Garantie: 1 jaar

Voor wie is de Turbo Sonic 2500?

Voor herladers die hun hulzen grondig willen reinigen, ook van binnen, zonder er veel tijd aan te besteden. De Turbo Sonic 2500 is compact genoeg voor een gewone reloading bench, groot genoeg voor serieuze batches en eenvoudig te bedienen. Een schone primerpocket maakt consistent primen makkelijker en geeft je meer zekerheid over je herlaadresultaat. Wie regelmatig grote aantallen hulzen verwerkt en af wil van de beperkingen van droogpolijsten, vindt hier een betrouwbare en betaalbare instap in ultrasoon reinigen.

Turbo Sonic 2500 ultrasone hulzenreiniger - Lyman heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Turbo Sonic 2500 ultrasone hulzenreiniger - Lyman

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen: